Utef Afyonkarahisar Şube Başkanı Değer'den Engelliler Haftası Mesajı

Utef Afyonkarahisar Şube Başkanı Değer'den Engelliler Haftası Mesajı

23:09:32 | 2020-05-09

Utef Afyonkarahisar Şube Başkanı Değer'den Engelliler Haftası Mesajı

Engelli kardeşlerimizin sorunlarının çözümü önemli bir husustur
Uluslararası Tüm Engelliler ,Yaşlılar ve Kimsesizler Federasyonu Afyonkarahisar İl Temsilcisi Yıldız Değer 10-16 Mayıs Engelliler Haftası ile ilgili olarak bir mesaj yayınladı.

Değer yayınladığı mesajda şu ifadeleri kullandı;

“ Engelli vatandaşlarımızın sorunlarının çözümü en önemli bir husustur, bu konunun mümkün olduğunca gündemde tutulması, bu konudaki toplumsal hassasiyetin güçlendirilmesidir. Zira engellilik, bir sağlık meselesi olduğu kadar, aynı zamanda hukuki, sosyal ve ekonomik boyutları da bulunan bir konudur.

Dolayısıyla, bu konudaki sorunların çözümünde toplumun bütün kesimleri rol üstlenmeli, herkes sorumluluk almalı, herkes gerekli hassasiyeti göstermelidir.
 
UTEF olarak engelli vatandaşlarımızın sorunlarına samimiyetle eğildik; ve eğilmeye çalışıyoruz bu sorunlara çözüm üretmek, engelli kardeşlerimizin toplumla bütünleşmelerini, işgücüne katılmalarını, huzur ve refahlarının artmasını sağlamak için özveriyle çalıştık.
 
Bundan önce olduğu gibi, bundan sonra da, engelli vatandaşlarımızın sorunlarına öncelik vermeye, bu sorunların çözümüne ciddiyetle eğilmeye, engelli vatandaşlarımızın her türlü ihtiyacını, her türlü talebini karşılamaya devam edeceğiz.

Engelliler haftası dolayısıyla toplumsal sorumluluğu ve hassasiyeti arttırması dileğiyle tüm engelli vatandaşlarımıza selam ve muhabbetlerimi sunuyorum dedi. OSMAN EMEK HABERİ 
ETİKET :   afyon afyonkarahisar afyon haberleri afyon sondakika

Tümü