AFJET AFYON GALİBİYETLE BAŞLADI

23:08:25 | 2020-09-20

AFJET AFYONSPOR  : 1

GÜMÜŞHANESPOR : 0 

AFJET AFYON GOL VE PUANLA BAŞLADI.

 

TFF 2. Lig Beyaz Grupta 1. Lige yeniden çıkmak için ‘Kenetlen Afyon’ parolasıyla ilk maçına çıkan Afjet Afyonspor Afyon Atatürk Stadyumunda ilk maçında üç puan almayı başardı.

 İLK YARI GOL YOK ; YAĞMUR VAR 

Rakibi Gümüşhanesporu kendi sahasında ağırlayan Afjet Afyonspor saat 19:00 da başlayan maç düdüğü ile başlayan yağmurla da rakibi gibi mücadele etti. Her iki takım oyuncuları da ilk yarıda yağanak yağan yağmur karşısında oldukça zor bir mücadele örneği gösterdiler. İlk yarıda mücadele ağırlıklı olarak yağmurla olunca gol sesi çıkmadı. Takımlar soyunma odasına ilk yarı sonucu 0-0 ile gittiler. İlk yarı sonucundan memnun olan taraf deplasmanda oynayan Gümüşhanespor oldu.  

İKİNCİ YARIDA BİR BAŞKA AFYON 

Korona virüs sebebiyle tamamen seyircisiz oynanan maçta özellikle ev sahibi ekip Afjet Afyonspor taraftar desteğine ihtiyaç duydu. Durgun geçen maçta sessizliği bozan isim Afjet Afyonsporun başarılı ismi Onur Ramazan Toprak oldu. Afjet Afyonspor 1-0 öne geçti

GOL 71. DK Onur Ramazan Toprak

AFJET AFYONSPOR 1-0 GÜMÜŞHANESPOR

Bu dakikadan sonra gol ve puan avantajını koruyan ev sahibi ekip Gümüşhanespor karşısında oyunu fazla risk etmeyerek sezonun ilk haftasında üç puana ulaşmasını bildi.  

(Özel Haber)* SPOR İsteniş Hakan Tüplek

TFF 2.Lig, Afjet Afyonspor, Gümüşhanespor, 2. Lig beyaz grup
ETİKET :   TFF 2.Lig Afjet Afyonspor Gümüşhanespor 2. Lig beyaz grup

Tümü